PODPOŘILI JSME

Jaroslav Klimeš

Koupili jsme mu FreeWheel - kolečko do terénu na mechanický vozík a to díky výtěžku z Miss Ok. Přejeme hodně kilometrů.

Lukáš Kunct

Máme radost, že máme dalšího podpořeného vozíčkáře, kterému jsme přispěli na zakoupení mechanického vozíku a to díky výtěžku z Miss Ok.

Jakub Thieme

Je dalším podpořeným vozíčkářem, kterému jsme přispěli na nákup mechanického vozíku.

Monika Rozsypalová

Moniku jsme podpořili z výtěžku ze Sportovce roku města Vrchlabí za rok 2015.

Kateřina Šimonková

Tuto mladou maminku jsme mohli podpořit díky výtěžku ze Sportovce roku 2015 města Vrchlabí. Přejeme hodně úspěchů.

Dáša Maschkeová

Další podpořená vozíčkářka je paní Dášá Maschkeová, které jsme přispěli na nákup invalidního vozíku.

Filip Anders

Spolek Martina Zacha podpořil dalšího mladého vozíčkáře Filipa Andrese, pomůžeme mu koupit nový vozík.

Zdeněk Vrábel

Máme tu dalšího podpořeného vozíčkáře Zdeňka Vrábela. Spolek Martina Zacha mu přispěl na nákup invalidního vozíku.

Radim Štrobl

A dneska jsme navštívili Radima v RÚ Kladruby a předali šek. Peníze Radim použije na nákup mechanického invalidního vozíku.

Máme velkou radost, že jsme ve spolupráci s Českomoravskou federací Nordic walking a jejího charitativního pochodu na Konopišti mohli podpořit mladého vozíčkáře Láďu Vítka a udělat mu hezčí Vánoce !!!

Jsme rádi, že jsme Martinovi udělali radost naší mikinou ;) Napsal nám: NEJLEPŠÍ DAR NA SVĚTĚ MIKYNA DĚKUJI VÁM MOC

ZDE JE MÍSTO PRO DALŠÍHO Z VÁS.